Drukarki fiskalne firmy Innova

Drukarki fiskalne
Drukarki fiskalne

Jedną z najpopularniejszych firm zajmujących się produkcją drukarek fiskalnych oraz innych tego typu urządzeń, które przydają się do poprawnego działania przedsiębiorstw, jest Innova. W jej ofercie można znaleźć różne rozwiązania. Zadowoleni powinni być właściciele prywatnych butików, jak i sieci olbrzymich supermarketów. Wysoka jakość, całkiem dobra cena i wytrzymałość – to główne pozytywne cechy urządzeń spod tego szyldu. W przypadku kupowania jednego z urządzeń fiskalnych, zdecydowanie warto przejrzeć również ofertę tej firmy.

W tym wpisie skupimy się w szczególności na obecnie najnowszym produkcie – Innova DF-1. To urządzenie całkiem sporych gabarytów, które umożliwia zainstalowanie szufladki na gotówkę. Te drukarki fiskalne posiadają również spory wyświetlacz, informujący klientów o dokonywanych właśnie zakupach. Wiele opcji programowania zapewnia użycie tych drukarek do wszelkich przeprowadzanych usług.

W cenie otrzymujemy nie tylko drukarki fiskalne. Możemy również zapisać się na darmowe szkolenie z obsługi danego urządzenia, otrzymamy profesjonalną i pełną wersję programu, który zapewni drukowanie paragonów z poziomu komputera. Dodatkowo przybyłe drukarki przejdą już proces fiskalizacji, a firma załatwi wszelkie formalne kwestie związane z Urzędem Skarbowym. Będziemy więc mogli od razu wystawić drukarki fiskalne na działanie.

Innova DF-1 to jedna z najbardziej zaawansowanych drukarek dostępnych obecnie na polskim rynku. Charakteryzuje się niebywałą trwałością, a producent zapewnia, że mechanizm umożliwia wydrukowanie bagatela 150 kilometrów paragonu! Kolejnym atutem przemawiającym za tym modelem jest bezproblemowa wymiana rolki, a także szybkość drukowania paragonu. Dodatkowo wśród wielu pozostałych funkcji w oczy rzuca się możliwość wystawienia za jej pomocą faktury VAT.

Decydując się na zakup drukarek, na pewno trzeba zwrócić uwagę również na tę firmę. To czołowy producent urządzeń fiskalnych, zapewniający długą gwarancję. Cena akurat opisywanej drukarki wynosi około 2500 złotych.